Titulinis Druskininkai Sanatorija „Belorus“

Poilsis, apgyvendinimas, nakvynė, turizmas

Sanatorija „Belorus“

Sanatorija „Belorus“
Adresas: Maironio g. 2, Druskininkai
Telefonas: 8-313 60618


Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Sanatorija "Belorus" yra Lietuvos Respublikos pietuose esančio kurorto - Druskininkai centrinėje dalyje, miško-parko zonoje prie Nemuno upės. Raminanti tyla, gaivus ir tyras pušų miško oras, mineraliniai šaltinių vandenys, grožio ir sveikatingumo procedūros… Tai puiki vieta pailsėti, atgauti jėgas, sustiprinti sveikatą.

Sanatorija "Belorus" įkurta 1946 metais, turi ilgametę patirtį kurortinio poilsio sferoje. Medicininis sanatorijos profilis yra: gastroenterologija virškinimo sistemos ligų gydymas bei artrologija judamojo-atramos aparato pažeidimų gydymas.

Aukštos kvalifikacijos personalas, kokybiškos paslaugos - yra mūsų sanatorijos veiklos pagrindas. 
2007 m. duris atvėrė naujas, modernus trijų žvaigždučių viešbutis. Jaukūs komfortiški kambariai, kuriuose yra viskas, ko tik gali prireikti poilsiui ir atsipalaidavimui.

Sveikas ir skanus maistas, baseinas, treniruoklių salė, gydyklos, kavinė-baras bei visada pasiruošęs padėti aptarnaujantis personalas. Visą tai rasite atvykę pas mus. 

Sanatorija yra miesto centre, todėl mūsų svečiai galės lengvai rasti ir aplankyti kultūros ir verslo objektus, pasiekti bet kurią vietą esančią Druskininkų mieste.

 

Gydymas

 

Druskininkų kurorte esantys natūralūs gamtiniai faktoriai – mineralinis vanduo, gydomasis purvas, kurortą supantys pušynai – kasmet atvilioja tūkstančius poilsiautojų.

Sanatorijoje “Belorus” procedūroms naudojamas iš vietinių šaltinių gaunamas mineralinis vanduo „Druskininkai“ ir „Aušra“, gydomosioms vonioms – mineraliniai vandenys „Sveikata“ ir „Sūrutis“.

Veikia nuosava vandens gydykla, baseinas su kaskadomis ir povandeninių srovių masažu, suomiška pirtis.

Sanatorijoje yra šiuolaikinė diagnostikos ir gydymo įranga. Kviečiame atvykti sergančius virškinimo sistemos sutrikimais bei turinčius judamojo-atramos aparato pažeidimų.

Taip pat siūlomos: pediatro, terapeuto, neurologo, manualinės terapijos gydytojo, refleksoterapeuto, ginekologo, fizioterapeuto, stomatologo, funkcionalinės diagnostikos gydytojo, gydytojo homeopato konsultacijos.

Įvairios diagnostikos procedūros: skydliaukės, pilvo ertmės organų, inkstų, dubens organų, krūtų, echoskopija, klinikiniai laboratoriniai analizai, elektrokardiograma.

Gydykloje dirba kvalifikuoti gydytojai, kurie, įvertinę paciento sveikatos būklę, skiria gydomąsias ar sveikatinimo procedūras.
Atvykstantiems į sanatoriją ilgesniam laikotarpiui siūlomos gydomosios sveikatingumo procedūros- kompleksai.

 

Viešbutis

 

Poilsis trijų žvaigždučių viešbutyje. Viešbutyje Jūsų laukia 125 erdvūs, patogūs kambariai: vienviečiai, dviviečiai ir liukso klasės, kuriuose yra viskas, ko tik gali prireikti poilsiui ir atsipalaidavimui. 

Atvykę galite apsistoti kotedže: elegantiškuose, unikalaus dizaino trijų kambarių liukso numeriuose.

Kambariuose yra židinys, minkšti baldai, videotechnika bei šiuolaikinės buitinės technikos reikmenys.

 - valgykla;
- banketinė salė;
- kavinė;
- kino-koncertų salė;
- konferencijų salė;
- sporto aikštelė;
- sauna, treniruoklių salė, baseinas;
- žaidimų kambariai;
- biblioteka;
- videoteka;
- seifai;
- saugojimo kamera;
- saugoma automobilių aikštelė;
- telefonai-automatai;
- karaokė;
- faksas;
- internetas.


Naujienų prenumerata

Naujienų prenumerata

Reklama