Titulinis Sveikatinimo-reabilitacijos centras „Atgaiva tau“

Poilsis, apgyvendinimas, nakvynė, turizmas

Sveikatinimo-reabilitacijos centras „Atgaiva tau“

Sveikatinimo-reabilitacijos centras „Atgaiva tau“
Adresas: Paupio g. 40, Ruklos k., Jonavos rajonas
Telefonas: 8-349 77050, 8-349 77055, 8-800 22888 – nemokamas tel. Lietuvoje


Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Atgaiva Tau” – atgaiva Jūsų sielai!
Gražiame gamtos prieglobstyje, pušynų ir Neries apsuptyje, (43 km nuo Kauno, 90 km nuo Vilniaus), įsikūręs sveikatinimo centras “Atgaiva tau”. 

Sveikatinimo centre teikiamos: sveikatinimo, medicininės reabilitacijos, alternatyvios medicinos, apgyvendinimo, maitinimo, sporto, seminarų, konferencijų organizavimo, baseino ir pirčių, laisvalaikio - poilsio  paslaugos.

Viešbutyje – 70 vienviečių, dviviečių ir liukso klasės kambarių. Interjere vyrauja ramios, atpalaiduojančios spalvos. Tiems, kurie ilsisi su šeima, siūlome apsigyventi specialiuose kambariuose su bendru prieškambariu. Viešbučio svečių patogumui pirmajame viešbučio aukšte svečius pasitinka ištisą parą dirbanti registratūra. Personalas svečius maloniai aptarnaus ir apgyvendins pasirinktame kambaryje. Pasigrožėti spalvinga gamta galima čia pat, tik išėjus iš viešbučio pėsčiomis ar išsinuomotu viešbutyje dviračiu. Netoliese yra Kaunas ir Vilnius, pasieksite pagrindines turistų lankomas vietas, prekybos ir pramogų centrus. 

Atvykstančius pas mus už papildomą mokestį pasitinkame ir atsivežame iš Vilniaus/Kauno oro uostų, Vilniaus/Kauno autobuso/geležinkelio stoties ar nuvežame į juos.


Naujienų prenumerata

Naujienų prenumerata

Reklama