Titulinis Masažai Kaunas Masažas „Ąžuolyno dienos SPA“

Poilsis, apgyvendinimas, nakvynė, turizmas

Masažas „Ąžuolyno dienos SPA“

Masažas „Ąžuolyno dienos SPA“
Adresas: Sporto g. 3, Kaunas
Telefonas: 8-37 301008
Mob. telefonas: 8-640 45761


Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Jau nuo senų laikų manyta, kad masažas naudingas kraujo apytakos gerinimui, kai kurių sužalojimų gydymui, streso sumažinimui. Mūsų masažo salone geras kainos ir kokybės santykis garantuotas! Klientams masažus atlieka kvalifikuoti, didelę patirtį ir  tinkamus išsilavinimus turintys masažistai-kineziterapeutai. Savo klientams siūlome net 11 masažo rūšių: klasikinis vyrų/moterų masažas,  klasikinis vyrų/moterų masažas su veido procedūra, atpalaiduojantis šiltų akmenų masažas, aromaterapinis masažas, limfodrenažinis masažas, atpalaiduojantis nugaros ir sprando masažas, anticeliulitinis masažas, pėdų masažas, medaus masažas, gydomasis masažas, kobido (veido) masažas.

Klasikinis vyrų/moterų masažas

Panaikina raumenų įtempimą ir galvos skausmą, pagerina laikyseną. Padeda profilaktiškai gydyti osteochondrozę, artritą, nugaros, kaklo ir liemes skausmus. Tinka po įvairių traumų, sutrenkimų.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt

Klasikinis vyrų/moterų masažas su veido procedūra (50 min kūno masažas  +15 min pėdų masažas + veido procedūra).
Kūno masažas pakylės Jūsų dvasią, atpalaiduos raumenis.
Trukmė: 120 min
Kaina: 240 Lt

Atpalaiduojantis šiltų akmenų masažas

Rankomis ir karštais akmenimis atliekamas masažas suteikia pusiausvyros jausmą bei atpalaiduoja, tinka pervargus, patyrus gilų stresą, jaučiant nepagrįstą nervingumą, miego sutrikimus.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt

Aromaterapinis masažas

Masažas su kvapniaisiais aliejais pekelia nuotaiką, mažina streso sukletus simptomus, naikina skausmą ir kartu odos būklę. Atlikus tokį masažą jūs išlaisvinamas nuo neigiamų emocijų – baimės, neapykantos, liūdesio, - todėl grįžta dvasinė pusiausvyra.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt

Limfodrenažinis masažas

Tai specialus viso kūno masažas, skiriamas ląstelių medžiagų apykaitos produktų, toksinų ir skysčių pertekliui šalinti iš audinių. Atliekant masažą gerėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai, pašalinamos nenaudingos medžiagos.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt

Medaus masažas

Stiprina imunitetą, nes turi savyje didelį kiekį vitaminų ir mikroelementų. Tinka celiulito gydymui, odos stangrinimui.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt

Anticeliulitinis masažas

Procedūros metu masažuojamos šlaunys, pilvo apačia ir sėdmenys. Naudojami stipresni masažiniai judesiai, kurie padeda sustiprinti odos audinių tonusą, sumažinti celiulito požymius. Po kiekvieno seanso oda švelnėja, tampa lygesnė ir stangresnė.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt

Gydomasis masažas

Taikoma kinezeterapijos rūšis sveikatai stiprinti, tinka turint stuburo problemų, po traumų. Stiprina, atpalaiduoja raumenis, greitina sužeidimų gijimo procesus ir naikina nuovargį.
Trukmė: 45 min
Kaina: 90 Lt

Atpalaiduojantis nugaros ir sprando masažas

Atpalaiduojantį nugaros masažą rekomenduojame esnat psichologinei įtampai, fiziniam nuovargiui, nemigai, neigiamoms emocijoms, stresui, depresijai, padidėjus jautrumui. Šalinama nervinė įtampa, mažinamas kraujo spaudimas, pakeliama nuotaika, pagerinama bendra savijauta. Rekomenduojama žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą.
Trukmė: 30 min
Kaina: 60 Lt

Pėdų masažas

Šio masažo pagrindas yra iš senovės atėjusi tiesa, kad visi kųno organai energijos kanalais susieti su tam tikrais pėdų taškais. Masažuojant šiuos taškus gerėja atitinkamų organų veikla, išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Tai švelnus prisilietimas prie jūsų pėdose slypinčios energijos ir jos išlaisvinimas. Masažas daromas nuo kelių srities.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt

Kobido (veido) masažas

Padeda atpalaiduoti ir pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą ir stresą. Atjaunina ir atkuria veido odą, gilesnius jos audinius, užkerta kelią senėjimui.
Trukmė: 60 min
Kaina: 120 Lt


Naujienų prenumerata

Naujienų prenumerata

Reklama